Aprill, 2017

26Aprh:00- h:15Tasuta ühistegevuse infopäev teemal: „Nutikad lahendused ja koostöö teadusasutustega“

Detailid

Põllumeeste Ühistu Kevili Rõngu viljaterminal – Piiroja aed, Lossimäe küla, Rõngu vald, Tartumaa.

Eesti Maaülikool korraldab “Teadmussiirde pikaajaline programm ühistegevuse tegevusvaldkonnas” raames tasuta infopäeva teemal: “Nutikad lahendused ja koostöö teadusasutustega”. Antud programm kestab 4 aastat ja selle raames toimub mitmeid infopäevi, täienduskoolitusi, õpiringe, konverentse ning ettevõtete külastusi nii Eestis kui ka välisriikides.

26.04. toimuvale infopäevale on oodatud kõik ühistegevuse huvilised nii põllumajanduse- kui ka metsanduse sektorist. Ootame osalema nii alustavaid ühistuid kui ka juba toimivate ühistute liikmeid, juhtkonda ja nõukogu.

Infopäeva eesmärgiks on parima praktika jagamine. Tutvustatakse nutikaid lahendusi ja jagatakse kogemusi ühistus koostöö ja juhtimise korraldamiseks (suhtlemine, kommunikatsioon, turundus, müük, veebirakendused).

Infopäeva ajakava:

11:00-11:30 Tutvumine, tervituskohvi ja registreerimine

11:30-13:00 Põllumeeste Ühistu Kevili nutikad lahendused

13:00-13:30 Kohvipaus

13:30-15:00 Nutikad lahendused ja koostöövõimalused teadusasutustega

15:00-15:15 Kohvipaus

15:15-16:00 Ringkäik Kevili

16:00-16:15 Tagasiside andmine

Lektoriteks on Põllumeeste Ühistu Kevili juhataja Meelis Annus ja ostujuht Alo Alt ning Rannu Seeme OÜ juhatuse liige Madis Ajaots.

Eelregistreerimine toimub kuni 24.04.2017, osalejate arv on piiratud. Lisainfo saamiseks ja eelregistreerimiseks palume saata e-mail programmi assistendile: liis.volli@emu.ee. Eelregistreerimiseks palume osalejatel saata järgnev informatsioon: ettevõtlusvorm ja nimi; ettevõtlusvaldkond; reg. number; osaleja nimi; osaleja ametikoht; osaleja isikukood; osaleja telefoninumber.

NB! Eelregistreerimine on tingimata vajalik!

Registreeru

Lisainformatsioon ja küsimused: liis.volli@emu.ee või tel: +372 51 92 9840 (programmi assistent Liis Võlli).

Infopäeva korraldamist toetab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond.

Koostöös teeme paremini!

Aeg