26.04.2018 – Põllumajandus.ee – Rando Värnik: piimatootja peab kogu tootmisahelat juhtima

Maaülikooli maamajanduse ökonoomika vastutusvaldkonna juht, professor Rando Värnik kommenteeris Äripäeva raadiosaates „Kasvupinnas“ konverentsil „Põllumees kui tippjuht“ toimunud arutelu. Ta oli kindlalt seda meelt, et ühistuline vorm on ennast õigustanud mujal Euroopas ja miks siis ka mitte meil, lihtsalt asjad peab korralikult läbi mõtlema ja saama paika ühised väärtused.

Loe artikklit: Rando Värnik: piimatootja peab kogu tootmisahelat juhtima

Täienduskoolitus 03.04.-04.04.2018

“Väga inspireeriv! Ja silmaringi laiendav. Suurepärased esinejad, laia pildi nägijad ja edasiandjad.” nii tunnustas osaleja 03.04.-04.04.2018 toimunud “Ekspordikoolitust”.

Täname meie suurepäraseid osalejaid ja lektoreid! Seekord andsid oma teadmisi ja kogemusi edasi CM Tallinn AS juht Indrek Aigro, Saaremaa Piimatööstus AS juhatuse liige Ülo Kivine, AS Salvest Nõukogu esimees Veljo Ipits ja Piimandusühistu E-Piim juhatuse liige Jaanus Murakas.

Koostöös teeme paremini!

Täienduskoolitus 21.03.2018

21.03.2018 toimus täienduskoolitus “Ühistulise koostöö eelised erinevate sektorite vahel”.

Väga olulisel teemal käisid rääkimas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus, Kõljala Põllumajanduslik OÜ juhatuse liige Tõnu Post ja TÜ Farm In juhatuse liige Urmas Pallon. Täname lektoreid ja kõiki osalejaid!

Kellel polnud seekord võimalik koolitusest osavõtta, siis uus võimalus tuleb juba selle aasta oktoobris.

Koostöös teeme paremini!

Täienduskoolitus 06.03.2018

Kas Sa oled ka valmis selleks, kui Sul tootjana hakkab hästi minema? – väärt mõttekoht koolituselt!

06.03.2018 oli ühistegevuse huvilistel võimalik osaleda koolitusel: “Ühistuline turundamine”. Suured tänud kõigile osalejatele ja meie lektoritele: Tartu Kaubamaja Keskuse ja Viimsi Keskuse turundusjuht Piret Kull, Eestimaa Kartul TÜ juhatuse liige Oliver Ots ja OÜ Matsimoka juhatuse liige Jan Inno!

Infopäev 27.02.2018

Kogemuste vahetamine tublide naabritega on väga hea eeldus ühistegevuse arenguks Eestis! Nii sõnas 27.02.2018 toimunud infopäeva: “Ühistegevuse praktilised näited” osaleja. Täname Läti teraviljaühistu direktorit Edgars Ružat!

Koostöös teeme paremini!